Oferta specjalna - zadaszenia

Zadaszenia znajdujące się w ofercie Alko Elemente zapewniają skuteczną ochronę przed wiatrem i warunkami pogodowymi, podkreślając jednocześnie charakter Twojego domu. Przy produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Wszystkie nasze profile aluminiowe są wytłaczane i malowane proszkowo, co zapewnia im długotrwałą żywotność. Ważną cechą naszych konstrukcji jest także fakt, że nie wymagają one praktycznie żadnej pielęgnacji czy konserwacji. Nasze konstrukcje powstają zgodnie z niemieckim standardem jakości. Są nowoczesne i eleganckie, o wiodącym stosunku jakości do ceny. Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszej oferty oraz do skorzystania z naszych wyjątkowych promocji.

Profile dostępne są w każdym z kolorów palety RAL lub w kolorze stali nierdzewnej. Standardowe kolory dostępne bez dodatkowych opłat to biały RAL 9016, brąz RAL 8077, matowy RAL 8077 oraz matowy RAL 7016.

Szyby akrylowe w naszych zadaszeniach dostępne są w różnych wzorach, które możesz wybierać zależnie od osobistego gustu. Zapewniamy dopasowanie się do Państwa indywidualnych potrzeb. W standardzie oferujemy szkło przeźroczyste i dymny brąz.

Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego koloru oraz wzoru.

Możliwe są lekkie odchylenia w zakresie kolorów w stosunku do oryginału wynikające z ustawień Państwa monitora.

Więcej na temat zadaszeń aluminiowych naszej na tej stronie.