Ogrody zimowe

Ogrody zimowe...

ogrody zimowe

... jakość salonu

ogrody zimowe

Ogrody zimowe stają się coraz popularniejsze w Polsce. Zarówno jeśli chodzi o nowe konstrukcje jak i adaptacje istniejących tarasów na oranżerie. Pomożemy Państwu zrealizować marzenia o budowie ogrodu zimowego, wykorzystując przy tym naszą specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. W ofercie mamy także ogrzewane ogrody, do użytku całorocznego.

Konstrukcja ogrodów zimowych jest ważną gałęzią oferty Alko-Elemente. Nasze ogrody pozwolą Państwu na kontakt z przyrodą niezależnie od aktualnych warunków pogodowych, gwarantując ciepło w zimowe dni. Zapewniają idealne miejsce do wypoczynku, a dostępną dzięki nim przestrzeń można wykorzystać na różne sposoby, zależnie od własnych upodobań.

Nasze konstrukcje cechują wysoka jakość, szczelność konstrukcji, estetyka, dbałość o szczegóły i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy stuprocentową satysfakcję, gwarantując spełnienie wszystkich Państwa oczekiwań co do kształtu i realizacji ogrodu zimowego. Podobnie jak pozostałe produkty z naszej oferty także ogrody zimowe wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, gwarantując tym samym ich trwałość i bezpieczeństwo konstrukcji. Oferujemy Państwu dostęp także do niezbędnych elementów wyposażenia dodatkowego naszych budowli, takich jak markizy czy oświetlenie LED.

Ogrody zimowe bezsprzecznie muszą spełniać szereg warunków, aby korzystanie z nich było bezpieczne i przyjemne. I tak, na przykład, dach musi mieć odpowiednie pochylenie oraz być wykonany z odpowiedniego trwałego szkła zespolonego. Ważne jest również zaizolowany i zbrojony fundament, należy także z dbałością o szczegóły zaplanować miejsca odprowadzania wody. Ogród zimowy musi być przede wszystkim, odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, takie jak ciężki, mokry śnieg czy wichury.

Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia w konstrukcji ogrodów zimowych, ponieważ nasze kompetencje w tej dziedzinie oraz profesjonalne podejście do klienta, zapewnią Państwu najwyższej jakości usługę.

Reasumując, zapewniamy Państwa, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a projektując nasze konstrukcje dopasowujemy naszą ofertę tak aby idealnie harmonizowała z Państwa domem. Dobierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie i zbudujemy dokładnie taki ogród jaki Państwo sobie wymarzycie.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą ogrodów letnich i zadaszeń tarasowych.